Все необхідне для онлайн продажу квитків і навіть більше

RezOn Universal дає доступ до всіх функцій, притаманних сучасним системам бронювання. Ті опції, які раніше були доступні тільки в дорогих преміальних пакетах, RezOn Universal включені за умовчанням навіть у базову версію 1.
special_ru

Створення спеціальних пропозицій

Завдяки RezOn Universal створювати та просувати спеціальні пропозиції щодо промо тарифів стало легко та швидко. Унікальне посилання, яке RezOn Universal генерує для кожної спеціальної пропозиції, може бути використане для різних банерів, промо-розсилок.
Професійна функція

Інтеграція із соцмережами

RezOn Universal дозволяє входити в особистий кабінет клієнта за допомогою облікового запису Facebook та Google. Це означає, що клієнту не потрібно запам’ятовувати нові параметри входу в обліковий запис, достатньо один раз вибрати авторизацію як користувач Facebook або Google.
social-login-ua
cabinet

Особистий кабінет для керування замовленнями

За допомогою особистого кабінету RezOn Universal відвідувачам сайту пропонуються додаткові можливості для управління профілем клієнта, включаючи контактні дані, збереження переваг при замовленні додаткових сервісів на борту. Крім того, тут клієнт отримує всю необхідну інформацію для адміністрування власних бронювань, зміни способу оплати, швидкого скасування замовлення.

Зручний пошук +/-3 дні для авіаквитків і квитків на поїзд

RezOn Universal аналізує сотні варіантів кожного пошукового запиту в різних джерелах контенту і пропонує вибірку кращих пропозицій на сусідні дати. Без складних матриць та додаткових дій з боку клієнта.
Професійна функція
coming-days_ru
templates_ua

Зміна інтерфейсу з бекофісу

Всі версії RezOn Universal включають можливість зовнішнього вигляду сайту: зміни логотипу, налаштування колірного рішення, схеми розташування елементів на кожній сторінці, що дозволяє зробити оригінальний дизайн.

Одночасний пошук пропозицій на різних ринках

Як відомо, авіакомпанії для різних ринків дистрибуції застосовують різноманітну тарифну політику. RezOn Universal дає можливість поєднати різні найкращі цінові пропозиції низки країн, для кожної з яких відкрито свої тарифи. Ця опція буде цікава транснаціональним компаніям, а також агенціям, які мають контракти з партнерами в інших країнах.
Професійна функція
cross-countries
transfer_ua

Система підтримує всі етапи продажу: від пошуку до оформлення перевізних документів

RezOn Universal використовує передові технології на всіх етапах використання двигуна, починаючи від пошуку, підбору тарифів та закінчуючи створенням бронювання та оформленням квитка. При цьому основний акцент зроблено на пропозицію найдешевшого та найзручнішого варіантів перельоту поряд з оптимізацією результатів пошуку.

Потужний захист ваших даних

Особлива увага приділяється питанням безпеки. RezOn Universal використовує стандарт передачі зашифрованих даних через мережу (SSL) і надійні лінії зв’язку з глобальною системою бронювання Galileo, забезпечуючи захист персональних даних клієнтів та трансакцій, що передаються. Платіжні дані вносяться безпосередньо на сторінці банку відповідно до стандартів безпеки індустрії платіжних карток.
protect-data
partner

Розвиток партнерської мережі

Учасники мережі зможуть виконувати бронювання від імені для своїх клієнтів. Рішення передбачає можливість створення індивідуальних налаштувань для кожного сайту.

Інтегровані потужні засоби моніторингу Google Analytics

Використання даних інструментів дає уявлення про те, які квитки найчастіше шукають, за якими напрямками, а також відповіді на багато інших питань щодо поведінки клієнта під час бронювання квитків онлайн. Отримані дані дають широкі можливості для аналітики та подальшої роботи щодо збільшення прибутковості від продажу квитків.
google-analytics-md
travelport_logo

Адаптація для роботи з масою міжнародних продуктів та програм Travelport

Поряд з RezOn Universal може використовуватися ціла низка продуктів Travelport для ще більш успішних продажів на вашому сайті: Travelport Search Control Console, Travelport e-Tracker , Travelport Viewtrip Mobile , Travelport Viewtrip.

Безпрецедентні можливості пошуку дешевих авіатарифів

Пошук авіаквитків RezOn Universal базується на сучасних технологіях Travelport e-Pricing, неперевершеного інструменту пошуку найдешевших тарифів по всьому світу. Travelport e-Pricing дає можливість за лічені секунди переглядати всі наявні тарифи, вибирати з них найкращі і відразу робити бронювання.
Travelport-e-Pricing-rgb
sms

SMS повідомлення про створені бронювання

RezOn Universal дозволяє настроїти автоматичні SMS повідомлення про успішне створення бронювання.
Професійна функція

Купівля двох окремих квитків за маршрутом туди та назад

Більшість сайтів пропонують покупку квитків для маршруту туди та назад одним квитком. Авіакомпанії публікують для цього спеціальні неподільні тарифи. Однак у ряді випадків значно дешевше купити окремо квиток для перельоту в один бік та окремо зворотній квиток. Такий нестандартний підхід до пошуку авіаквитків часто дозволяє заощаджувати до 33% на одному квитку.
air-ticket-full_ua
similarly_en

Одночасний пошук за авіаквитками та квитками на поїзд

По ряду напрямків, куди можна дістатися як літаком, так і поїздом, пошук здійснюється і на базі авіакомпаній, і на базі залізничних операторів. Таким чином, клієнт економить свої кошти, адже квитки на потяг можуть бути в два, а то й у 3 рази дешевші, а також свій час.

Повна інтеграція із глобальною системою бронювання

Інтеграція з найбільшою системою бронювання Travelport Galileo дозволяє своєчасно відстежувати актуальний статус замовлення та бачити його історію як в адміністративній частині, так і в особистому кабінеті клієнта.
global
wait-payment_ua

Відкладена оплата замовлення

Найчастіше при пошуку авіаквитків клієнт не знає, як саме проводитиметься оплата. Дана опція дозволяє забронювати один або кілька квитків за найкращою вартістю, а оплату здійснити пізніше, відповідно до правил авіакомпанії.

Корпоративний модуль

Цей функціонал RezOn Universal розроблений для самостійного бронювання туристичних послуг співробітниками компанії-партнера або корпоративними клієнтами, які не мають спеціальних знань та навичок роботи із системами бронювання.
Професійна функція
corporate_en
paymant_ua

Мультивибір способів онлайн оплати

Після створення бронювання клієнт може самостійно вибрати, через яку з доступних платіжних систем (Приватбанк, Portmone.com, Райффайзен Банк Аваль) буде здійснювати оплату.
Професійна функція

Правила застосування тарифів

Для зручності вибору потрібного варіанта перельоту правила тарифу тепер відображаються на етапі результатів пошуку та створення бронювання. Категорії правил застосування тарифу перекладені всіма мовами, які підтримує інтерфейс RezOn Universal.
Професійна функція
offerta1
Прокрутити вгору