BusTravel

Нове професійне рішення для продажу автобусних квитків!

Провідні перевізники

Автобусний контент від найбільших постачальників FlixBus і Busfor в єдиному вікні нашого інтерфейсу RezOn Universal Bus Travel. Тепер користувачі RezOn Universal можуть пропонувати своїм клієнтам оптимальні маршрути за найкращими цінами, комбінуючи всі види транспорту.
busfor_flixbus
bus-form_ua

Зручний пошук

Пошук квитків здійснюється по всіх можливих автостанціях у межах одного міста. Завдяки вже звичній роботі з пошуком та оформленням авіа та залізничних квитків, оформлення автобусних квитків відбувається за лічені хвилини.

Велика маршрутна сітка

Доступні маршрути з України до більш ніж 2000 міст Європи за дуже демократичними цінами, що є чудовою альтернативою дорожчому авіа контенту.
europa1
2019-06-19_10-48-38

Вибір бажаного місця

Завдяки докладним інтерактивним макетам автобусів процес вибору місця займає мінімум часу. На жаль, ця функція недоступна у випадку, якщо перевізник не надав можливості вибору місць. У такому випадку Ви зможете зробити вибір місць перед відправленням.

Статистика

Управління модулем здійснюється через бек-офіс (пряма інтеграція з особистим кабінетом RezOn Universal) – зареєстрованим користувачам сайту пропонуються додаткові можливості для управління профілем клієнта, включаючи контактні дані. Крім того, тут міститься вся необхідна інформація за створеними замовленнями: авіаквитки, страховки, залізничні та автобусні квитки.

До того ж агентство отримує повний контроль над налаштуваннями зовнішнього вигляду інтерфейсу, сервісних зборів та комісій, шаблонів повідомлень для клієнтів. Детальна звітність, контроль доходів та статистика продажів дозволяють аналізувати роботу агентства в режимі реального часу.

2019-06-19_10-53-28

Цінові умови

Найнижча ціна на ринку.

Купівля двох окремих квитків за маршрутом туди та назад

Більшість сайтів пропонують покупку квитків для маршруту туди та назад одним квитком. Авіакомпанії публікують для цього спеціальні неподільні тарифи. Однак у ряді випадків значно дешевше купити окремо квиток для перельоту в один бік та окремо зворотній квиток. Такий нестандартний підхід до пошуку авіаквитків часто дозволяє заощаджувати до 33% на одному квитку.

Одночасний пошук за авіаквитками та квитками на поїзд

По ряду напрямків, куди можна дістатися як літаком, так і поїздом, пошук здійснюється і на базі авіакомпаній, і на базі залізничних операторів. Таким чином, клієнт економить свої кошти, адже квитки на потяг можуть бути в два, а то й у 3 рази дешевші, а також свій час.
Прокрутити вгору