Преміум функції

Створення спеціальних пропозицій

Завдяки RezOn Universal створювати та просувати спеціальні пропозиції щодо промо тарифів стало легко та швидко. Унікальне посилання, яке RezOn Universal генерує для кожної спеціальної пропозиції, може бути використане для різних банерів, промо-розсилок.
special_ru
coming-days_ru

Зручний пошук задані та ближні дати (+/- 3 дні)

RezOn Universal аналізує сотні варіантів кожного пошукового запиту в різних джерелах контенту і пропонує вибірку кращих пропозицій на сусідні дати. Без складних матриць та додаткових дій з боку клієнта.

Одночасний пошук пропозицій на різних ринках

Як відомо, авіакомпанії для різних ринків дистрибуції застосовують різноманітну тарифну політику. RezOn Universal дає можливість поєднати різні найкращі цінові пропозиції низки країн, для кожної з яких відкрито свої тарифи. Ця опція буде цікава транснаціональним компаніям, а також агенціям, які мають контракти з партнерами в інших країнах.
cross-countries
partner

Розвиток партнерської мережі

Надається єдиний універсальний проект, що дозволяє агенціям-партнерам встановлювати модуль на свої сайти та забезпечити своїм клієнтам можливість бронювання авіаперевезень. Гнучкі налаштування дозволяють головному агентству встановлювати унікальні сервісні збори для кожного агентства-партнера.

SMS повідомлення про створені бронювання

RezOn Universal дозволяє настроїти автоматичні SMS повідомлення про успішне створення бронювання.
sms
language

Мовні версії та локалізація

Всі тексти на сайті можуть бути змінені агентством самостійно за допомогою простого та зручного використання редактора локалізацій. Надаємо унікальну можливість додати власну мову інтерфейсу, якщо відсутній продукт RezOn Universal.

Бронювання з екрану наявності місць

Досвідченим агентам, які знайомі з особливостями роботи систем бронювання, надається можливість бронювання перевезення з екранів наявності місць. Це дозволяє гнучкіше враховувати побажання клієнтів щодо вибору рейсів і самостійно формувати унікальні цінові пропозиції.
display
exchange

Управління курсами валют

При підключенні змін кількох ринків актуальним питання контролю курсів валют, що застосовуються під час перерахунку цін, одержуваних інших валютах. За замовчуванням використовується курс BSP, але агентство має можливість гнучкіше підходити до формування вартості та самостійно встановлювати курс перерахунку валют, а також додавати в інтерфейс будь-які валюти на свій розсуд.

Спеціальні тарифи з акаунт кодами та знижки від авіакомпаній

Агентства, що мають спеціальні тарифи від авіакомпаній, можуть пропонувати такі унікальні пропозиції для своїх клієнтів або певних груп користувачів сайту. Такі тарифи файлуються авіакомпаніями у системі бронювання індивідуально для агентства та можуть бути розраховані із застосуванням спеціальних модифікаторів.
sale
Прокрутити вгору