Стандартні функції

detail_ua

Система підтримує всі етапи продажу: від пошуку до оплати

RezOn Universal використовує передові технології на всіх етапах використання продукту, починаючи від пошуку, підбору тарифів та закінчуючи створенням бронювання та забезпеченням оплати вартості перевезення. При цьому основний акцент зроблено на пропозицію найдешевшого та найзручнішого варіантів перельоту поряд з оптимізацією результатів пошуку.

Потужний захист ваших даних

Особлива увага приділяється питанням безпеки. RezOn Universal використовує стандарт передачі зашифрованих даних через мережу (SSL) і надійні лінії зв’язку з глобальною системою бронювання Galileo, забезпечуючи захист персональних даних клієнтів і транзакцій, що передаються. Платіжні дані вносяться безпосередньо на сторінці банку відповідно до стандартів безпеки індустрії платіжних карток. Можливе підключення додаткового рівня перевірки автентифікації користувачів системи керування за допомогою Google Authenticator
protect-data
travelport_logo

Адаптація для роботи з масою міжнародних продуктів та програм Travelport

Спільно з RezOn Universal може використовуватися ціла низка продуктів Travelport для ще більш успішних продажів на вашому сайті: Go-Link , Travelport Search Control Console , Travelport e-Tracker , Travelport Viewtrip Mobile , Travelport Viewtrip

Унікальні можливості пошуку дешевих авіатарифів

Пошук авіаквитків RezOn Universal ґрунтується на сучасних технологіях Travelport e-Pricing, неперевершеного інструменту пошуку найдешевших тарифів по всьому світу. Travelport e-Pricing дає можливість за лічені секунди переглядати всі наявні тарифи, вибирати з них найкращі та одразу ж робити бронювання.
Travelport-e-Pricing-rgb
global

Повна інтеграція із глобальною системою бронювання

Інтеграція з найбільшою системою бронювання Travelport Galileo дозволяє своєчасно відстежувати актуальний статус замовлення та бачити його історію як в адміністративній частині, так і в особистому кабінеті клієнта

Мультимовний та мультивалютний інтерфейс

RezOn Universal підтримує 15 мов користувальницької частини інтерфейсу та передбачає можливість додавання додаткових мовних локалізацій. Система передбачає автоматичне визначення мови інтерфейсу за адресою IP. Користувач легко може переключити мову сайту та валюту розрахунку тарифу. Це дуже зручно при виході агенції на нові ринки.
language
cities-ua

Нова база міст

RezOn Universal використовує інтелектуальну систему автоматичного визначення пункту вильоту та прибуття на основі заданих парадигм. Потрібний пункт вильоту і прибуття буде запропонований, навіть якщо у формі пошуку набрати назву міста не зовсім правильно, наприклад, вказати назву російською в англійській розкладці. Також підтримується пошук за кодами IATA, який особливо часто використовують професіонали з продажу авіаперевезень.

Зручний вибір варіантів та фільтрація результатів пошуку

Результати пошуку подається у більш зрозумілій та зручній формі. Великі можливості сортування та фільтри спрощують процес вибору потрібної пропозиції. Завжди під рукою вичерпна інформація про маршрут подорожі, яка може вплинути на вибір пасажира: кількість та тривалість пересадок, попередження про нічне стикування та зміну аеропорту. Додатково відображається кількість місць, що залишилися за обраним тарифом.
air-result_ua
air-multiple-form-ua

Розширений пошук

Для вимогливих клієнтів пропонується пошук із зазначенням додаткових критеріїв: тимчасового інтервалу вильоту, авіакомпанії, категорій пасажирів, класів обслуговування.

Інтелектуальний алгоритм пошуку

Для отримання найменшої вартості перельоту застосовується низка додаткових функцій. Більшість сайтів пропонують покупку квитків для маршруту туди та назад одним квитком. Авіакомпанії публікують для цього спеціальні неподільні тарифи. Однак, у ряді випадків значно дешевше купити окремо квиток для перельоту в один бік та окремо зворотній квиток. Такий нестандартний підхід до пошуку авіаквитків часто дозволяє заощаджувати до 33% на одному квитку. Також для отримання мінімальної вартості для кількох категорій пасажирів, наприклад, для дорослого та дитини, можливе створення в одному замовленні кількох бронювань за різними тарифами.

air-ai_ua
air-ticket-full_ua

Швидке завершення бронювання

Коротка інформація про обраний варіант пошуку дозволяє мінімізувати кількість помилок під час створення замовлення та одночасно спростити процес завершення бронювання. За потреби клієнт завжди може звернутися до детальної інформації про вибраний маршрут. RezOn Universal підтримує розширений формат внесення даних для пасажира. Після створення бронювання пасажир може надіслати запит на зміну раніше внесених паспортних даних.

Відкладена оплата

Завдяки цій опції бронювати квитки стало ще простіше, адже дуже часто на цьому етапі клієнт ще не знає, як саме проводитиметься оплата. Користувачі RezOn Universal можуть вказати до 10 різних способів оплати, зокрема онлайн-оплату, платежі за квитанцією в банку, оплату в терміналах самообслуговування.

wait-payment_ua
paymant_ua

Мультивибір способів онлайн оплати

Після створення бронювання клієнт має можливість самостійно вибрати, через яку з доступних платіжних систем (Приватбанк, Portmone.com, Райффайзен Банк Аваль, Альфабанк, ТАСкомбанк) здійснюватиме оплату. Також можна оформити кредит на придбання авіаквитків в ФорвардБанку. У першій версії доступне підключення одного шлюзу на вибір. Для зручності відстеження банківських транзакцій за всіма підключеними платіжними шлюзами в системі управління доступний окремий функціональний модуль.

Брендовані тарифи

Завдяки новій функції агентства можуть пропонувати своїм клієнтам тарифи із включеними додатковими послугами, наприклад, перевезення багажу, харчування, напої тощо. При бронюванні перевезення пасажири можуть самостійно вибрати пакети послуг, які пропонують авіакомпанії. Сервіс буде автоматично пропонуватися для низки авіакомпаній, які активували цей вид тарифів у GDS Galileo.
tariffs_ua
cabinet-ua

Особистий кабінет для керування замовленнями

За допомогою особистого кабінету RezOn Universal відвідувачам сайту пропонуються додаткові можливості для управління профілем клієнта, включаючи контактні дані, збереження переваг при замовленні додаткових сервісів на борту. Крім того, тут клієнт отримує всю необхідну інформацію для адміністрування власних бронювань, зміни способу оплати, швидкого скасування замовлення. Для третьої версії продукту можливе універсальне використання кабінету для користувачів категорій В2В (Business-to-Business) та В2С (Business-to-Customer).

Інтеграція із соцмережами

RezOn Universal дозволяє входити в особистий кабінет клієнта за допомогою облікового запису Facebook та Google. Це означає, що клієнту не потрібно запам’ятовувати нові параметри входу в обліковий запис, достатньо один раз вибрати авторизацію як користувач Facebook або Google.
login_ua
google-analytics-md

Інтегровані потужні засоби моніторингу Google Analytics

Використання даних інструментів дає уявлення про те, які квитки найчастіше шукають, за якими напрямками, а також відповіді на багато інших питань щодо поведінки клієнта під час бронювання квитків онлайн. Отримані дані дають широкі можливості для аналітики та подальшої роботи для збільшення прибутковості від продажу квитків.

Зміна інтерфейсу з бекофісу

Всі версії RezOn Universal включають можливість зміни зовнішнього вигляду сайту: зміни логотипу, налаштування кольорів, схеми розташування елементів на кожній сторінці, що дозволяє зробити оригінальний дизайн. Також є можливість створення унікальних листів-повідомлень, які відповідають корпоративному стилю агентства. Для кожної події передбачені окремі шаблони, що дозволяють гнучкіше керувати налаштуваннями кожного проекту.

templates_ua
support-ua

Автоматизована система підтримки користувачів

Інтегрована до бекофісної частини система технічної підтримки дозволяє агентствам отримати відповіді на будь-які питання, пов’язані з роботою онлайн проекту. У службі задіяні висококваліфіковані співробітники кількох відділів, які допоможуть агенції оперативно вирішити будь-яке завдання.

Сервісні збори та знижки

Повнофункціональний модуль сервісних зборів дозволяє агентству встановлювати націнки та застосовувати знижки з урахуванням безлічі факторів, наприклад, напрямків, авіакомпаній, користувачів сайту, часу, категорії пасажирів, джерел тарифів тощо. З його допомогою можна гнучкіше формувати цінову політику та пропонувати клієнтам привабливі ціни на авіаквитки.

discount_ua
timer

Управління часом на оплату замовлення

Встановлення граничного часу на оплату можливе залежно від дати та часу створення замовлення, правил застосування тарифів та інших параметрів. Відображення таймера на всіх сторінках підтвердженого авіазамовлення, а також у листах-повідомленнях дозволяє клієнту завжди бути в курсі терміну, протягом якого йому необхідно здійснювати оплату. Після закінчення зазначеного часу клієнт не зможе оплатити та оформити авіаквитки в автоматичному режимі.

Повний контроль статистичних даних

У модулі статистики доступна велика кількість інформації щодо створених авіабронювань, що дозволяє агентству зробити глибокий аналіз результатів роботи проекту та внести відповідні правки до налаштувань у разі потреби. Наприклад,  залучення кількості запитів клієнтів на певні напрямки, зниження сервісного збору або внесення додаткової спеціальної пропозиції може підвищити дохід агентства.

statistics

Допомогти вибрати?

Зв’яжіться з нашим професійним консультантом
Прокрутити вгору