Бізнес функції

offerta1

Правила застосування тарифів

Для зручності вибору потрібного варіанту перельоту правила тарифу тепер відображаються на етапі результатів пошуку та створення бронювання. Категорії правил застосування тарифу перекладені всіма мовами, які підтримує інтерфейс RezOn Universal.

Додаткові послуги

Якщо пасажир забронював перевезення за тарифом без багажу, надалі ухвалить рішення летіти з багажем, він завжди має можливість скористатися послугою авіакомпанії придбання понаднормового багажу.

baggage1
transfer_ua

Управління видачею та кількістю стикувань

Агентство має доступ до широкого спектру налаштувань, що регулюють видачу цінових пропозицій на сайті. Можливе встановлення заборони видачі певних перевізників, комбінацій рейсів, а також додавання дозволяючих правил, які дозволятимуть відображати на сайті лише зазначені комбінації рейсів чи авіакомпанії. Для найбільш гнучкого підходу до формування зручних для клієнта варіантів перельоту можливе додаткове встановлення кількості стикувань, максимального часу стикування або зміну аеропортів у пунктах пересадки.

Автоматичне оформлення авіаквитків

Після успішної оплати клієнтом на сайті повної вартості авіазамовлення можливе автоматичне оформлення електронних авіаквитків. Пасажири отримують маршрутну квитанцію з номерами авіаквитків на свою електронну адресу, а також можуть роздрукувати документи у своєму особистому кабінеті. Підключаючи функцію автотикетингу, агентство значно заощаджує час на обробці онлайн-бронювань. Для дотримання всіх вимог авіакомпаній доступні повнофункціональні модулі встановлення комісій перевізників і правил тикетингу.

pdf_icon
partner

Керування користувачами

За наявності великої кількості користувачів сайту агентство може спростити процес управління налаштуваннями сервісних зборів, об’єднуючи такі акаунти в групи і встановлюючи для них найбільш оптимальні збори або знижки. Якщо на сайті регулярно бронюють перевезення співробітники компанії-партнера, ця функція також зручна, оскільки дозволяє автоматично відстежувати всі замовлення по компаніях у розділах статистики.

Отримання статистики за допомогою API

Для автоматизації процесу отримання інформації щодо створених на сайті бронювань агентство може використовувати прямий доступ до серверів RezOn та за допомогою API імпортувати дані безпосередньо до своєї внутрішньої облікової системи.

api
Прокрутити вгору