Приклади впроваджень

RezOn Universal використовують понад 300 сайтів у різних країнах. Ось лише деяка частина діючих проектів.

Відгуки наших улюблених клієнтів

А ось і самі відгуки:
Pegas Touristik – одна з перших компаній, яка почала використовувати нову версію онлайн Rezon IBE. Ми вже неодноразово переконувалися в тому, що продукти Galileo розроблені на базі найсучасніших технологій і новий модуль пошуку не став винятком. Він поєднав у собі ще більше можливостей, став ще швидшим і отримав ще більш дружній інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Цю розробку також високо оцінили наші партнери та клієнти.
logo_pegas_touristik

Pegas Touristik

Дмитро Карякін, Директор
Ми використовуємо IBE REZON у роботі постійно та дуже задоволені. Є такі корисні речі: 1. вибір конкретного перевізника; 2. можна задавати складний маршрут; 3. кабінет клієнта, де можна переглядати бронювання та виписані квитки; 4. надходять повідомлення на телефон та електронну пошту з інформацією про бронювання авіаквитка. Рекомендуємо всім прогресивним агенціям!
logo_business_visit

Бізнес візит

Анастасія Драмшева
Консолідуючи понад 600 агентів GDS в Україні та за її межами, ми активно використовуємо онлайн-рішення для розвитку продажів. Функціональні можливості продукту RezOn, що перевершують за багатьма факторами конкурентів, дозволяють будь-якому суб’єкту туристичної індустрії перетворити веб-сайт на стабільне джерело доходу. RezOn є дієвим онлайн інструментом для кожного четвертого нашого клієнта, підтверджуючи високу ефективність продукту у розвитку інтернет-комерції.
avialiga

Авіаліга

Костянтин Сєров, Директор

Ще більше прикладів впроваджень

Прокрутити вгору