TravelRail

Професійне рішення для продажу залізничних квитків Укрзалізниці. 0 грн підключення. Без абонплати.

Пошук по всіх станціях

Дана унікальна опція пошуку по всіх залізничних станціях в рамках одного міста дозволяє оптимізувати якість пошуку, адже клієнту більше не потрібно робити кілька пошукових запитів для відображення всіх номерів поїздів, що прямують до або з певного міста.
similary
railway-transfer

Продаж залізничних квитків з пересадкою

Якщо між заданими станціями поїзда не курсують, автоматично пропонуються альтернативні варіанти з пересадкою.
Раніше в таких випадках агенти змушені були самостійно шукати інші варіанти перевезення або змінювати параметри пошуку. Тепер система підбиратиме варіанти за вас.

Автоматичне оформлення електронних квитків

TravelRail дозволяє легко та швидко оформити електронні квитки на понад 90 поїздів.
doc
round

Пошук «туди» та «назад»

Завдяки TravelRail легко здійснювати пошук квитків на поїзд, використовуючи вже звичний для продажу авіаквитків алгоритм пошуку за маршрутом туди та назад.

Продаж квитків на внутрішні та міжнародні напрямки

Розгалужена мережа маршрутів охоплює не лише всі регіони України, а й країни СНД.
market
railway_promo_en

Сучасний інтерфейс

Інтуїтивно-зрозумілий графічний інтерфейс значно спрощує та прискорює процес продажу квитків. Не потрібне додаткове навчання персоналу, роботу можна розпочати протягом декількох хвилин після активації проекту.

Гнучкий пошук +/- 3 дні

Завдяки даній опції туристичний агент за допомогою одного запиту отримує доступ до всіх можливих варіантів за участю поїздів, що курсують не щодня. Це дозволяє запропонувати пасажиру оптимальну вартість та зручний маршрут.
rail-coming-days
rail_student

Знижки для студентів до 50%

Розрахунок знижки здійснюється автоматично після внесення даних пасажира, серії та номера студентського квитка, які проходять звірку з Єдиною державною електронною базою з питань освіти (ЄДЕБО).

Маршрут поїздки на карті

Відображення інтерактивної карти руху поїзда із зазначенням часу відправлення по всіх станціях буде корисним при виборі маршруту подорожі за наявності різних поїздів за вибраними критеріями пошуку. Також це допоможе уникнути помилок при покупці квитка до однойменних станцій, що знаходяться у різних регіонах.
map
places

Зручний вибір місць у вагоні

Завдяки докладним інтерактивним макетам поїздів процес вибору місця в будь-якому типі вагона займає мінімум часу.

Швидке порівняння вартості за різними типами вагонів

Власні унікальні розробки значно економлять час агента з продажу залізничних квитків, адже вартість квитка та кількість доступних місць для різних типів вагонів відображається вже на першому етапі виведення результатів пошуку.
round
time

Утримання бронювання

Ця опція особливо корисна у ситуаціях, коли клієнту потрібен деякий час на ухвалення рішення. Це дозволяє значно спростити процес продажу та заощадити час агента.

Підтвердження замовлення

При продажу квитка на поїзд через TravelRail агенту немає необхідності додатково відправляти клієнту на e-mail його електронний квиток. Всі ці операції виконуються автоматично, при цьому агент у будь-який час може легко змінити зовнішній вигляд повідомлення.
travel_rail_letter
travel_rail_bo

Потужний бек-офіс агентства

TravelRail пропонує кожному туристичному агенту повноцінний доступ до широкої системи управління, яка не має аналогів на нашому ринку. Завдяки цьому агентство отримує повний контроль над налаштуваннями зовнішнього вигляду інтерфейсу, сервісних зборів та комісій, шаблонів повідомлень для клієнтів. Детальна звітність, контроль доходів та статистка продажів дозволяють аналізувати роботу агентства в режимі реального часу.

Розвиток власної партнерської мережі

З урахуванням того, що процес продажу залізничних квитків не вимагає стільки спеціальних навичок та сертифікатів, як продаж авіаквитків, реалізувати процес продажу квитків на поїзд у партнерських компаніях є менш затратним. TravelRail робить цей процес ще більш зручним та швидким. Завдяки ефективній системі контролю доходів та витрат у рамках бек-офісу агентства, а також ієрархічній системі депозитів, TravelRail дозволяє проводити продаж залізничних квитків як для агентів-партнерів, так і корпоративних клієнтів.
partner
html5css3

Власний стиль оформлення

Налаштовує зовнішній вигляд інтерфейсу з бек-офісу агентства. Кастомізація маршрутних документів та повідомлень відповідно до корпоративного стилю агентства: можливість зміни логотипу, контактних даних, стандартного вмісту повідомлень.
Налаштовує зовнішній вигляд інтерфейсу з бек-офісу агентства. Кастомізація маршрутних документів та повідомлень відповідно до корпоративного стилю агентства легко виконується за допомогою бек-офісу: передбачено можливість зміни логотипу, контактних даних, стандартного вмісту повідомлень.
Використання найсучасніших технологій, нової відкритої платформи HTML5 для створення веб-застосунків та каскадної таблиці стилів третього покоління (CSS3) дозволяє туристичній агенції легко віддавати на аутсорсинг питання зміни зовнішнього вигляду інтерфейсу.

Цінові умови

Найнижча ціна на ринку

Нетто ціни

Націнку визначає агенція.
Гнучкі настойки збору за резервування та оформлення квитка.
Індивідуальний збір можна вказувати під час оформлення квитка.

Легкий старт

0 грн плата за підключення та підтримку. Сума поповнення визначається агенцією.
*Виходячи з середньої вартості квитків, рекомендована сума поповнення балансу агентства складає 1000 грн.

Бажаєте купити?
Телефонуйте зараз +38 044 290-94-43

Прокрутити вгору